Google’da En Çok Aranan Yemek Tarifleri

0 7

Google’da en çok aranan yemek tariflerini bu yazıda bir araya getirdik. Oldukça ilginç yemek tarifleri ile birlikte, çokta yakından tanıdığınız yemekleri de bu listede bulabilirsiniz.

Yemeklerin bir kısmı daha çok tavuklar ile ilgili, bir kısmı ise sürpriz niteliğinde. Yeni ve farklı yemek tarifleri keşfetmek, Google’da en çok hangi yemekler aranıyor diye merak ediyorsanız, bu liste tam size göre!

  1. Tatlı Patates Kızartması

Tatlı patates kızartması en çok aratılan yemek tariflerinden birisidir. Genelde tuzlu olarak ve normal olarak kızarttığımız patatesi tatlı olarak düşünün. Oldukça ilginç ve bir o kadar da farklı bir deneyime benziyor.

  1. Peynirli Sandviç

Peynirli sandviç tarifleri de oldukça fazla aratılan, atıştırmalık, öğün arası çeşitlerden birisi. Burada neredeyse tüm peynir çeşitleri ile farklı sandviçler oluşturmanız mümkündür. Kaşar, beyaz peynir, süzme peynir yada eritme peynir tercih sizin. Bunun için elbette ki sandviç ekmeği ve malzemesini unutmayın.

  1. Tavuklu Yemek Tarifleri

Hem sade olarak tavuğun nasıl pişirileceğine dair tarifler, hem de tavuk eti ile birlikte yapılabilecek yemekler, Google’da en çok aranan tariflerden.

  1. Kek Tarifleri

Kek tarifleri oldukça farklı. Pek çok bayan kendi mutfağında özel kek tariflerine sahiptir. En çok aratılan kek tarifi ise çikolatalı olan. Buna ek olarak ıslak keklerin de son yıllarda oldukça fazla ilgi gördüğünü belirtmek gerek.

5. Makarna Çeşitleri

Peynirli, yumurtalı, soslu, ton balıklı ve çok daha fazla çeşidi ile makarna en çok aranan tariflerden birisi. Hemen hemen herkesin mutfağında kolay bir şekilde yapabileceği makarna, aynı zamanda ekmekli yada ekmeksiz olarak da tüketilebilmektedir. Hem de doyurucu, tok tutma özelliğine sahiptir. İster kahvaltı, isterseniz de akşam yemeği olarak tüketin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.